Zahamować wypadanie włosów

 

Chyba nikt z nas nie lubi znajdować na swoim grzebieniu lub szczotce większej ilości włosów niż do tej pory. Niestety, czasami, ze względu na różnorodne schorzenia, nasz organizm nie jest w stanie utrzymać naszych włosów we właściwej kondycji i formie, a to może kończyć się nadmiernym wypadaniem włosów. Z jakiego środka możemy skorzystać, by zahamować ten proces?

Olejek, który doskonale stymuluje wzrost włosów

produkt Khadi - olejek stymulujący wzrost włosówNa polskim rynku dostępnych jest wiele substancji i suplementów diety, które w zamyśle mają pomóc nam z nadmiernie wypadającymi włosami, hamując niechciany proces, a jednocześnie pobudzając wzrost naszych włosów. Jednym ze środków tego typu jest produkt Khadi – olejek stymulujący wzrost włosów. Jest to preparat przygotowany na bazie trzech olejów charakteryzujących się świetnymi właściwościami. Mamy więc w składzie olej sezamowy, olej kokosowy i olej rycynowy. Co konkretnie daje naszym włosom ich zastosowanie? Odpowiednie odżywienie, które zapobiega utracie włosów, a także przyspieszenie wzrostu. Dodatkowo wśród składników tego naturalnego produktu znaleźć można również kilka ziół o obcobrzmiących nazwach, za to cechujących się zbawiennymi dla naszych włosów właściwościami. Jest więc amla, która wzmacnia włosy i zapobiega przedwczesnemu siwieniu. Jest również bala nadająca witalności strukturze naszych włosów, a także bhringaraj, który konkretnie zapobiega wypadaniu włosów i rozdwajaniu się końcówek.

Stosowanie olejku firmy Khadi nie należy do zbytnio skomplikowanych. Należy bowiem wmasować łyżeczkę preparatu w nasze włosy i głowę na dwie godziny przed myciem włosów. Jeśli potrzebujemy wzmocnionego efektu, możemy naolejować nasze włosy wieczorem i pozostawić preparat na nich na całą noc, a następnie umyć je o poranku.